Kauno „Arkos“ bendruomenė tai dienos užimtumo ir darbo centras kur žmogus su negalia per bendrystę su draugu atranda jam labiausiai patinkantį užimtumą ir darbą.

Čia bičiuliai (taip mes vadiname asmenis su intelekto negalia) aktyviai plėtoja socialinius, savarankiškumo ir darbinius įgūdžius bei patiria integracijos į visuomenę pilnatvę, dirba realų darbą (gamina žvakes, keramikos gaminius, velia iš vilnos, taip pat užsiima sodo darbais bendruomenės name). Siekiant išvengti darbo imitacijos, stengiamės meno darbelius realizuoti bažnyčiose, knygynuose, parduotuvėse, kur žmonės juos įsigyja. Iš viso centrą lanko 25 bičiuliai iš Kauno miesto ir rajono. Dienos užimtumo ir darbo centras veikia 5 kartus per savaitę.

Kodėl AŠ?

Nes TU esi pašauktas meilei. Kad tai atrastum, Dievas siunčia žmones, iš kurių mažiausiai tikiesi Jo veikimo.

Kauno „Arkos“ bendruomenė veikia savanorystės pagrindu, todėl Tu esi labai reikalingas. Nori ateiti, bet negali įsipareigoti būti visą laiką? Net ir kelioms valandoms esi labai laukiamas! Jei iš anksto žinai, kad galėsi ateiti kažkurią dieną, gali įrašyti savo vardą kalendoriuje (jį tau mielai kas nors parodys). Ten taip pat pamatysi artimiausius būsimus Kauno „Arkos“ bendruomenės įvykius.

Kuo galiu būti naudingas?

Savanorio šioje grupelėje tarnystė paprasta – kartu melstis, padėti bičiuliui atlikti darbą, leisti jam pasijausti savarankišku ir reikalingu.

Kviečiame Tave atrasti savąjį bendravimo su bičiuliais būdą, improvizuoti,atsiskleisti pačiam ir padėti atsiskleisti kitiems.

Daugiau:
http://www.kaunoarka.lt/

https://www.facebook.com/kauno.arka/