Teminis vakaras „Švęsk su šventaisiais“

Spalio 31 – ąją jau antrus metus iš eilės Kauno arkivyskupijos jaunimo centre įvyko vakaras, skirtas visų Šventųjų iškilmei paminėti.
Į salę, apšviestą lemputėmis ir kvepiančia šviežiomis bandelėmis, rinkosi ne tik jau gerai jaunimo centrą žinantys žmonės, bet taip pat visi praeiviai iš pačios judriausios Vilniaus gatvės buvo kviečiami užeiti susipažinti ir pabūti kartu.

Vakarą pradėjo vyskupas Algirdas Jurevičius, kuris visiems papasakojo apie šventumą, pal. Teofilių ir taip pat dalinosi savo talentais – grojo saksofonu bei dainavo.

Vėliau šventės dalyviai galėjo pasigardžiuoti vaišėmis, pasikalbėti bei pasiimti ir parsinešti namo vieną iš šventųjų minčių, kurios buvo sukabintos salėje.

Po pertraukėlės savo kūrybos dainomis ir gyva muzika salę užliejo grupė „Baltos varnos“, kurios sušildė ne vieno širdis.

Dėkojame kiekvienam atvykusiam į šį vakarą, ypatingai dėkojame vyskupui Algirdui, Teresei, Mildai ir Juliui (Baltos varnos), bei visiems savanoriams prisidėjusiems prie renginio pasiruošimo.

Visi Dievo šventieji ir šventosios – melskite už mus!

„Šventasis geba gyventi kupinas džiaugsmo ir humoro jausmo. Neprarasdamas realizmo, apšviečia kitus teigiama ir vilties turtinga dvasia. Būti krikščioniu yra „džiaugsmas Šventojoje Dvasioje“ (Rom 14,17).“ Popiežius Pranciškus, Gaudete et exsultate.

Daugiau nuotraukų:
https://www.facebook.com/pg/kajc2017/photos/?tab=album&album_id=1885166471591512