Teminis vakaras: Misija: pasaulis

Spalio 9 – ąją Kauno arkivyskupijos jaunimo centre vyko pasidalinimų ir liudijimų vakaras Misija: Pasaulis. Šis teminis vakaras buvo skirtas visiems, kurie šią vasarą vyko į įvairias misijas tolimuose kraštuose.

Vakaro metu apie savo misijas kalbėjo ir savo patirtimi dalinosi Kauno jėzuitų gimnazijos ir MAGIS misionieriai, kurie buvo Indijoje ir Kenijoje, bei Savanorystės misijų korpuso misionieriai, kurie dalinosi įspūdžiais iš Tanzanijos.

Vakaro metu veikė interaktyvi klausimų programa Slido.com, kurios dėka žiūrovai galėjo uždavinėti rūpimus klausimus misionieriams.
Visi liudytojai neslėpė susižavėjimo ir džiaugsmo, kad galėjo patirti tokį nuotykį savo gyvenime, buvo gausu pasakojimų apie kultūrinius skirtumus, tų šalių įdomias tradicijas, jų žmonių svetingumą ir įvairius patirtus kasdienius nuotykius bei nustebimus.

Dėkojame vakarą kuravusiam Andriui Kotkiui, bei visiems misionieriams: Kun. Eugenijui, Julijai, Angelinai, Adelinai, Austėjai, Jokūbui, Mortai, Žygimantui, Gediminui, Eglei, Augustei, Ievai, Lukui, Mariui, Jonei, Simonai, Danui ir Kamilei. Tikimės, kad troškimas toliau skleisti Kristaus žinią ir daryti gerus darbus artimui nenusilps ir padėsite dar daugiau žmonių atrasti misijų džiaugsmą.

 

Kauno arkivyskupijos jaunimo centro informacija