Pradžia » Renginiai

Renginiai

Paskaitų ciklas „Gilyn“

nKAJC_20170206_gilyn

Kiekvieną pirmadienį nuo vasario 6 d. 18val. naujas paskaitų ciklas „Gilyn“. Paskaitas veda: Vysk. Kęstutis Kėvalas Kun. Arnoldas Valkauskas Kun. Artūras Kazlauskas Dr. Benas Ulevičius Įdomu kas nutiks tau mirus? Ar būtinai turiu eiti į bažnyčią, kad galėčiau melstis? Kodėl kunigai turi teisę patarti žmonėms kaip jiems gyventi? Kodėl bažnyčia mano žinanti visus šiuos atsakymus? Katalikų bažnyčia jau daugiau kaip ... Plačiau »

Atsipūsk! Juk penktadienis!

13084084_10201863029094150_761285880_n

Subalansuota merginoms Kviečiame išmokti ir pasigaminti kartu RANKŲ DARBO MUILĄ. Mums padės MMB Ecosoap iš LSMU gimnazijos. Susitikime malda, užsiėmimas, diskusijos grupelėse. 29 d. 16 val. susitinkame jaunimo centre! Juk penktadienis smile emocijos paveikslėlis KAJC komanda Plačiau »

ESI VERTAS DAUGIAU 2016

feisbukui_stovykla 2016

KRIKŠČIONIŠKA VASAROS STOVYKLA JAUNIMUI „ESI VERTAS DAUGIAU 2016“ Dalyvių amžius: 13 – 18 m. Laikas: 2016 m. birželio 26 – liepos 1 Vieta: Zalensų sodyboje, (netoli Vilkijos, apie 50 km nuo Kauno). GYVENIMAS: gražioje, miškais apsuptoje sodyboje ant Dubysos kranto 2-4 vietų kambariuose su patogumais, maitinimas 4 kartus per dieną. PROGRAMA: susitikimai su įdomiais žmonėmis, paskaitos, malda, kūrybinės dirbtuvės, teminiai ... Plačiau »

Atsipūsk! Juk penktadienis!

plakatas zaidimai

ATSIPŪSK! Penktadieniai jaunimo centre sugrįžta!   Šį kartą kviečiame visus visus, ir merginas, ir vaikinus, į stalo žaidimų, arbatos, ilgų pokalbių, naujų pažinčių ir seniai matytų draugų susitikimo popietę! Pasiimk savo mėgstamiausią stalo žaidimą, draugus, gerą nuotaiką ir jau balandžio 1 d. 16 val. susitinkame jaunimo centre! Juk penktadienis 🙂 Adresas: Vilniaus g. 7, Kaunas Renginys nemokamas! Plačiau »

Kitoks laikas merginoms

kitoks laikas merginoms

Savaitgalis tik MERGINOMS! ,,Kitoks laikas“. Kaip manai, para laiko – daug ar mažai? Pažvelgti į save ir ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus. Gerti arbatą ir šnekučiuotis nesudedant bluosto. Pažinti kitą. Savo rankomis kurti grožį. Susitikti Tą, kuris dovanoja laiką. Laukia jaukus pavasarinis kitoks laikas… Juk Esi Verta Daugiau!   Susitikimo laikas: kovo 18 – 19 d. Susitikimo vieta: Kulautuva, Poilsio ... Plačiau »

Kitoks laikas vaikinams

kitoks laikas vaikinams

Savaitgalis tik VAIKINAMS! ,,Kitoks laikas. Misija – laisvė“. Keli klausimus: kas aš esu? Koks mano santykis su savimi ir kitais? Kas man galėtų padėti? Kas man yra laisvė? Kokia jos kaina? O gal tik plauki pasroviui nesusimąstydamas… Viena para – tai lašas jūroje, tavo gyvenime. Praleisk šį laiką prasmingai kartu su bendraminčiais ir įgyk daugiau pasitikėjimo drąsiai žengti užsibrėžto tikslo ... Plačiau »

Šlovinimo naktys

slovinimo

Šlovinimo naktys Kauno arkivyskupijos jaunimo centre. Vasario 19, Kovo 18, Balandžio 9, Gegužės 20, Birželio 17. Kartą per mėnesį šlovinsime Dievą giesmėmis per visą naktį. Jaunimo grupes, parapijas, bendruomenes kviečiame parašyti mums (info@kajc.lt) dėl konkrečios šlovinimo valandos. Plačiau »

„Atsipūsk! Juk penktadienis!“

penktadienis 2

Jaunimo centre prasideda „Atsipūsk! Juk penktadienis“ popietės subalansuotos atskirai vaikinams ir merginoms: Merginoms vasario 19d.; kovo 4d. Vaikinams vasario 26d.; kovo 11-12d.Kviečiame atsipūsti po savaitės darbų ir praleisti laiką drauge („pačilinti“) 🙂 Sportas, žygiai, rankdarbiai, maisto gaminimas, šokiai ir kitos jūsų idėjos! Šį penktadienį ateik, išgirsk, pasigamink kartu su Cacka Pacacka. Pradžia 16 val. Registruotis nereikia.   Daugiau naujienų Facebook renginį Plačiau »

Jaunimo susitikimų diena „AŠ ESU. O KUR TU?“

Jau penktą kartą Kaune organizuojama didelio susidomėjimo sulaukusi Jaunimo susitikimų diena. Šį kartą jos pavadinimas „AŠ ESU. O KUR TU?“. Ji įvyks LAPKRIČIO 28 d. (šeštadienį) 10.00 – 22.00 val. Renginio vieta – Studentų miestelis, Studentų g. 48, Kaunas. Vakarinė dalis – KTU „Kolegos“ Studentų g. 63. Įėjimas – 2 €. (Durys atidaromos 18 val.). Koncertuos ir linksmą renginio nuotaiką kurs gyvo garso ... Plačiau »

KITOKS LAIKAS merginoms

Mes kviečiame tave ir tavo drauges lapkričio 6 – 7 dienomis į merginų savaitgalį „Kitoks laikas“. Susitikimo vieta – Šv. Jono Krikštytojo centras, Papilio g. 3, Kaunas. Dalyvių amžius: 13 – 19 m. Kaip manai, para laiko – DAUG AR MAŽAI? Pažvelgti į save ir ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus Gerti arbatą ir šnekučiuotis nesudedant bluosto Pažinti kitą Savo rankomis ... Plačiau »

Scroll To Top