Pradžia » Naujienos

Naujienos

Piligriminis MOKSLEIVIŲ žygis

PILIGRIMINIS MOKSLEIVIŲ ŽYGIS „ATEIKITE IR PAMATYSITE“ (Jn 1, 39)   Laikas: 2017 m. rugsėjo 9 d. Dalyvių amžius: nuo 13 – 17 m. Registracija 9.30 val. KAULAKIAI   ATVYKIMAS: jaunimo centras neorganizuoja dalyvių atvežimo ir grįžimo, tad maloniai prašome pasirūpinti tuo patiems. MAITINIMAS: į dalyvio krepšelį įskaičiuoti pietūs, vakarienė, užkandžiai. MARŠRUTAS: Kaulakiai – Akstinai – Šiluva. Atstumas – 13 km. ... Plačiau »

Piligriminis žygis STUDENTAMS

PILIGRIMINIS ŽYGIS STUDENTAMS Jau žinai savo studijų kryptį?! O gyvenimo? STUDENTE, šiais metais Kauno Arkivyskupijos Jaunimo Centras ir Kauno Akademinė Sielovada nori  tave pakviesti keliauti į Šiluvos atlaidus pėsčiomis. Piligriminis žygis į Šiluvą: tai iššūkis, savo kojomis įveikiant daugiau nei 50 km., tai galimybė, susitikti su kitų universitetų studentais, tai kelionė, per kurią bandysime apmąstyti ne tik savo studijų kryptį, ... Plačiau »

KATALIKIŠKA VASAROS STOVYKLA JAUNIMUI „ESI VERTAS DAUGIAU 2017“

Dalyvių amžius: 13 – 18 m. Laikas: 2017 m. birželio 29 – liepos 4 d. Vieta: Zalensų sodyboje, (netoli Vilkijos, apie 50 km nuo Kauno, www.zalensai.lt). GYVENIMAS: gražioje, miškais apsuptoje sodyboje ant Dubysos kranto 2-4 vietų kambariuose su patogumais, maitinimas 4 kartus per dieną. PROGRAMA: susitikimai su įdomiais žmonėmis, paskaitos, malda, kūrybinės dirbtuvės, teminiai vakarai, sportadienis, žygis, meno dirbtuvės, dainos prie ... Plačiau »

Sportadienis 2017

KAJC_20170609_sportadienis (1)

  O kartą per metus vyksta neeilinis įvykis – SPORTADIENIS! Jei mėgsti krepšinį, futbolą, estafetes, balionėlių karą, šokti palaikymo komandoje ar tiesiog linksmintis su draugais, ši diena skirta Tau! Nedvejok ir atvažiuok atidaryti VASAROS ir ATOSTOGŲ sezoną, pakvėpuoti grynu Palemono oru! 🙂 Laukiam Tavęs, jei Tau 13 arba daugiau metų. 🙂 Programa: 11.00 Registracija 12.00 Šventosios Mišios 13.00 Pietūs 14.00 ... Plačiau »

Jaunimo darbuotojų praktiniai mokymai

KAJC_20170311_vadovu_seminaras

KVIEČIAME Į JAUNIMO DARBUOTOJŲ PRAKTINIUS MOKYMUS Data: 2017 m. Kovo 11 d. Laikas: 9.30 – 19.00 val. Vieta: Kauno Arkivyskupijos Jaunimo Centre Seminarą veda: Vysk. Kęstutis Kėvalas, Vaida Spangelevičiūtė – Kneižienė, Agnė Grigaitytė Programoje: Jaunimo vadovo tapatybė Vadovauti sau. Tarnaujanti lyderystė. Sveiko vadovo bruožai. Parapijos jaunimo grupės dinamika Kur link vedame jaunimą? Jaunimo grupė – nuo arbatos gėrimo iki evangelizacijos. ... Plačiau »

Savaitgalis „Kitoks laikas MERGINOMS“

merg_sav

Kaip manai, para laiko – daug ar mažai? Pažvelgti į save ir ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus. Gerti arbatą ir šnekučiuotis nesudedant bluosto. Pažinti kitą. Savo rankomis kurti grožį. Susitikti Tą, kuris dovanoja laiką. Laukia jaukus pavasarinis kitoks laikas… Juk Esi Verta Daugiau! Susitikimo laikas: kovo 17 – 19 . Susitikimo vieta: Palemono svečių namai. Marių g. 20, Kaunas Dalyvių ... Plačiau »

KAJC UŽGAVĖNĖS

2017 m. vasario 28 d. 19 val. KAJC UŽGAVĖNĖS Kauno arkivyskupijos jaunimo centre ​ Išsidūk iki Gavėnios! Kviečiame į linksmiausią vakaronę Jaunimo centre jau vasario 28 d. 19 val. Svečiuose KUNIGAS POVILAS NARIJAUSKAS, kuris supažinds, kuogi ypatingos 7 savaitės iki šv. Velykų. Šokdins liaudiškų šokių ansamblis LYGAUDĖ Vaišins kavinė „KAJC BLYNINĖ“ Atsinešk ir tu savo skaniausių blynų bei patogius batus ... Plačiau »

Paskaitų ciklas „Gilyn“

nKAJC_20170206_gilyn

Kiekvieną pirmadienį nuo vasario 6 d. 18val. naujas paskaitų ciklas „Gilyn“. Paskaitas veda: Vysk. Kęstutis Kėvalas Kun. Arnoldas Valkauskas Kun. Artūras Kazlauskas Dr. Benas Ulevičius Įdomu kas nutiks tau mirus? Ar būtinai turiu eiti į bažnyčią, kad galėčiau melstis? Kodėl kunigai turi teisę patarti žmonėms kaip jiems gyventi? Kodėl bažnyčia mano žinanti visus šiuos atsakymus? Katalikų bažnyčia jau daugiau kaip ... Plačiau »

Adventinis vakaras

„Taigi budėkite, nes nežinote, kada grįš namų šeimininkas“ (Mk 13,35) Kauno arkivyskupijos jaunimo centro Adventinis vakaras Antradienio vakarą (gruodžio 13 d.) 19 val. jau įsibėgėjus Adventui kviečiame stabtelėti ir apmąstyti, kas esame, iš kur atėjome ir kur link einame. Su mumis savo gyvenimo patirtimi, pašaukimo istorija ir pasakojimais apie žiemas Sibiro tremtyje dalinsis J.E. arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius. Vakaro metu ... Plačiau »

Advento rekolekcijos

kajc_20161216_vadovu-rekolekcijos

Advento rekolekcijos jaunimo lyderiams, vadovams, katechetams „Jei kas nori sekti paskui mane…“. Rekolekcijos tai puiki proga paruošti savo širdis artėjančiam Kristaus atėjimui, stabtelėti, pasidalinti kuo gyvename kartu su bažnyčioje tarnaujančiais bendraminčiais. Rekolekcijas ves dr. Lina Šulcienė ir Domas Antanas Raižys Rekolekcijų pradžia: Gruodžio 16 d., 17.00 val. Rekolekcijų pabaiga: Gruodžio 17 d. 17.00 val. Vieta: Kulautuva Auka: Laisva, pagal galimybes ... Plačiau »

Scroll To Top