Pradžia » Jau įvyko

Jau įvyko

Kauno arkivyskupijos jaunimo diena 2015

20150911_151127

„Teesie Tavo valia“ (Mt 6:10)           2015 m. Rugsėjo 11 dieną apie 250 jaunuolių susitiko Lyduvėnų kaimely, kad kartu išgyventų bendrystę bei įsigilintų į Jėzaus mums paliktą maldą dangiškajam Tėvui – „Tėve mūsų“. Tik atvykę jaunuoliai buvo suskirstyti į grupeles, kuriomis atliko įvairias užduotis – vienos reikalavo sumanumo, kitos – greičio ar susikaupimo. Kol jaunimas žaidė, grupių vadovai turėjo galimybę ... Plačiau »

Vasaros stovykla „Esi vertas daugiau“

11650815_10200860501151578_207623003_n

Birželio 16-20 d. Padubysio kaime, Zalensų sodyboje, įvyko pirmoji Kauno arkivyskupijos jungtinės komandos organizuota vasaros stovykla vyresnių klasių jaunimui „Esi vertas daugiau“. Šią komandą sudarė: Kauno arkivyskupijos jaunimo centras, Kauno arkivyskupijos katechetikos centras, Lietuvos Šeimos centras, , Katalikų bendruomenė „Gyvieji akmenys“. Kaip pagalbininkai jungėsi „Gailestingumo versmės“, Kauno Jono Pauliaus II piligrimų centro bendruomenės, II dekanato kunigai, VDU Katalikų teologijos fakulteto ... Plačiau »

Protmūšis #3

Jau trečią kartą vyko Kauno I dekanato promūšis, kuriame buvo apie 50 jaunų žmonių, kurie atsakinėjo į klausimus susijusius apie religija ir ne tik. Dalinamės keliomis akimirkomis iš linksmo, gimtadieniško ir protmūšio laiko. Gegužės mėnesį bus paskutinis protmūšis, kuriame bus apdovanoti laimėtojai susumavus visų pratmūšių rezultatus. Laukia staigmena. 🙂 Plačiau »

VALENTINO DIENA kitaip „Mylėk ir daryk, ką nori!“ Kaune

Trečius metus iš eilės šis jaunimo renginys vyks didžiausioje Baltijos šalyse „Žalgirio“ arenoje. Pradžia 19 val. Organizuoja Kauno arkivyskupijos kurija. Nuo sausio 14 d. bilietus platina: – Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras, Vilniaus g. 7, Kaunas tel. 8 (37) 32 25 78, mob. +370 687 982 65; – www.bilietupasaulis.lt; Plačiau »

Adventinis susitikimas/seminaras jaunimo grupių vadovams (2014 12 05–06)

Gruodžio 5–6 d. Palemono parapijoje arkivyskupijos Jaunimo centras organizavo seminarą jaunimo vadovams ir tiems, kurie kada nors  galėtų jais būti. Susirinko kelių dekanatų vadovai, jaunimo grupių vadovai ir aktyvūs parapijų savanoriai. Advento laiko susikaupimui pasirinkome temą pagal Apreiškimo šventajam apaštalui Jonui 19 skyriaus 16 eilutę: „KARALIŲ KARALIUS IR VIEŠPAČIŲ VIEŠPATS.“ Kalbėjome apie Advento laiką ir apie Advento skaitinius, primenančius mums ... Plačiau »

KAJC vakaras jaunimui „Mano gyvybė – mano reikalas.“ Ar tikrai?

DSC_4537

Gegužės 14 d. arkivyskupijos Jaunimo centre įvyko paskutinis susitikimas jaunimui iš ciklo „Atvirai apie save ir kitus“. Jo tema „Mano gyvybė – mano reikalas. Galiu daryti, ką noriu. Ar tikrai?“ dalijosi doc. dr. Nijolė Liobikienė ir Lina Jakelė, dirbanti sielovadininke Kauno slaugos ligoninėje. Vakaro pradžioje buvo kalbama apie dar negimusius vaikus, apie tai, nuo kada užsimezga gyvybė ir kad bet ... Plačiau »

ALFA savaitgalis

DSC_4328

Gegužės 2-4 d. Kulautuvoje įvyko Kauno arkivyskupijos jaunimo centro ALFA kurso savaitgalis. Dalyvavo 24 jaunuoliai, dalyviai ir komandos nariai.   Savaitgalis prasidėjo atvykimu, vakariene bei bendru susipažinimo vakaru, kadangi dalyviai dažniausiai pažįsta tik savo grupelių narius, čia turėjome galimybę susipažinti visi kartu. Šeštadienį prisijungė „Gyvųjų akmenų“ bendruomenė, kuri kartu  šlovino, kalbėjo apie Šv. Dvasią, sakė liudijimus iš savo gyvenimo bei ... Plačiau »

Arkivyskupijos jaunimo atstovai dalyvavo taikos šventėje „Altenbergo šviesa“ (2014 05 01)

KAJC_2014_Altenbergas02

Lietuvos katalikiško jaunimo atstovai – penki Kauno ir Vilniaus arkivyskupijų jaunimo centrų darbuotojai – balandžio 29–gegužės 3 d. lankėsi Kelno arkivyskupijoje (Vokietija), Šios arkivyskupijos miestelyje Altenberge kiekvienais metais po Antrojo pasaulinio karo gegužės 1 d. vyksta tarptautinė jaunimo šventė „Altenbergo šviesa“ (Altenberger Licht). Jos metu nuo Velykinės žvakės uždegama ugnis, simbolizuojanti taiką. Altenberge susirinkęs jaunimas taikos ir ramybės pasauliui prašo ... Plačiau »

Vakaras jaunimui „SMEGENŲ PLOVIMAS: ar viskas, ką matau, girdžiu ir skaitau, yra skirta MAN?“ (2014 04 09)

Balandžio 9 d. Kaune, arkivyskupijos Jaunimo centre, įvyko ciklo „Atvirai apie save ir kitus“ susitikimas tema „SMEGENŲ PLOVIMAS: ar viskas, ką matau, girdžiu ir skaitau, yra skirta MAN?“ kartu su doc. dr. Nijole Liobikiene. Į vakarą atėjo apie 40 jaunų žmonių ne tik iš Kauno (viena grupelė su savo mokytoju atvažiavo iš Babtų). Pradžioje jaunųjų vakaro dalyvių buvo klausiama, kas ... Plačiau »

„Duosiu jums naują širdį ir atnaujinsiu jus Dvasia“ Ez 36, 26

DSC_4116

Balandžio 4 d. Kauno arkivyskupijos jaunimo centro komanda dalyvavo jau tradicija tampančioje kasmetinėje moksleivių konferencijoje Kėdainių dekanate. Šiemet ši konferencija vyko Šėtoje ir buvo skirta Adelės Dirsytės 105 gimimo metinėms ir Šeimos metams paminėti. Konferencija prasidėjo apsilankymu Adelės Dirsytės gimtinėje, kur dalyvavo mokytojai, mokiniai, Švietimo skyriaus atstovai bei Adelės Dirsytės giminaičiai. Vėliau keliavome į Šėtos gimnaziją kur moksleiviai sakė pranešimus ... Plačiau »

Scroll To Top