Esame jaunimo bendruomenė atsiradusi šalia Šventosios Šeimos vienuolijos (pasauliečių atšaka).

Keliaujame kartu nuo 2010 m. Bendruomenę sudaro vyrai ir moterys, šiuo metu jaunimas ir šeimos. Dabar bendruomenė įsikūrusi Vilniuje (gyvena šalia Žvėryno parapijos), Kaune (dauguma narių gyvena dviejuose butuose Žaliakalnyje) ir kuriasi Marijampolėje.

Mūsų misija – atsiliepti į jaunimo situaciją ir poreikius, skelbti gydančią Dievo meilę. Dėl įvairių iššūkių daugybė jaunų žmonių išgyvena gilias vidines žaizdas, neišmoksta kurti ir išlaikyti ilgalaikių darnių santykių, pakliūva į vienišumą, neviltį, klimpsta į įvairias priklausomybes.  Tikime, kad Jėzus Kristus gydo sužeistas širdis. Tikime, kad sekimas Kristumi per kasdienį patarnavimą, santykius ir meilę gydo ir brandina mus pačius ir tuos, kuriems patarnaujame. Tikime kad bendruomeniniu gyvenimumalda ir tarnysteJėzus gydo sužeistas širdis ir tas širdis tvarsto.

Kuo gyvename? Malda (ryto, vakaro, bei švenčiame kartu sakramentus), bendruomene (gyvenimas kartu pasidalinant namų ruošos darbais, šeimos metų projektas, bendruomenės susitikimai, šeimų susitikimai), tarnyste (konkreti pagalba vargšams, savanorių ugdymas, alfa kursai jaunimui, įvairios aplinkos studentams ir jaunimui skleistis, brandinti tikėjimą, bendrystę, patarnavimą).

Mūsų išskirtiniai bruožai: paprastumas, šeimyniškumas, džiaugsmas. Tikime, kad taip gyveno Šventoji Šeima.

Džiaukitės, tobulinkitės, vienas kitą guoskite, būkite vieningi, taikiai gyvenkite, ir meilės bei ramybės Dievas bus su jumis. (2 Kor 13,11)

Daugiau informacijos:
http://ssbnamai.lt/