Šv. Jono Pauliaus II gimtadienis

Alpinistas, aktorius, slidininkas, filosofas, popiežius, šventasis ir artimas jaunimo bičiulis – šv. Jonas Paulius II-asis! 100-tosios gimimo metinės puiki sąlyga atverti kiemelio vartus ir švęsti su pasiilgtais draugais.

Būtent šio popiežiaus iniciatyva kas kelerius metus milijonai jaunų žmonių susitinka ypatingoje tikėjimo šventėje – Pasaulio jaunimo dienose. O 1993 m. jo įkvėpti pradėjome organizuoti Lietuvos jaunimo dienas. Sekdami popiežiaus įkvėpimais ir švęsdami jo gimtadienį, gegužės 18 d., galėjome susirinkti Jaunimo centro kiemelyje ir išgyventi karantino metu pasiilgtą bendrystę.

Pirmadienio vakarą atsivėrusiame kiemelyje, laikantis rekomendacijų besitęsiančiam karantinui, žaidėme protmūšį, įvairius stalo žaidimus bei turėjome šv. Joną Paulių II-ąjį asmeniškai žavėjusio filmo „Gyvenimas yra gražus“ peržiūrą.

Šventinę savaitę tęsiame ir dalinamės nuoširdžiu kvietimu, trečiadienį ir penktadienį, nuo 16 iki 20 val., apsilankyti Jaunimo centro kiemelyje:

Trečiadienį (gegužės 20 d.) – atviras pokalbis su Paulina ir Mantu Kuraičiais (vyks ir tiesioginė transliacija internetu).

Penktadienį (gegužės 22 d.) – vakarėlis pasitinkant 612–ąjį Kauno miesto gimtadienį. Šoksime Zumbą ir JustDance.

 

Už fotografijas dėkojame talentingajai Agnietei Čisler