Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Samuelio grupė Kaune

2018 gruodžio 9 | 14:30 - 20:00

Jaunimo centras Vilniaus g. 7
Kaunas, Lithuania
Kontaktai
Aprašymas

KAM SKIRIAMA SAMUELIO GRUPĖ?
Samuelio grupė skiriama jauniems suaugusiems (18-35 m. amžiaus) žmonėms, kuriems rūpi suprasti, ką Dievas kviečia juos daryti su savo gyvenimais. Grupės tikslas yra padėti dalyviams atrasti savo gyvenimo kryptį, kuri galbūt kviečia į santuoką arba pašvęstąjį gyvenimą – kunigystę ar vienuolystę.
Ši grupė atvira ir tiems, kuriems rūpi karjera arba trokšta save išbandyti misijoje ar savanorystėje. Samuelio grupės susitikimai prasideda spalio mėnesį ir trunka 9 mėnesius.

KOKS SAMUELIO GRUPĖS TIKSLAS?
Tie, kurie dalyvauja šioje grupelėje, pirmiausia auga suvokime ką jam reiškia apsispręsti kaip krikščioniui; ir antra, dalyviai, baigę šią programą aiškiau suvokia Dievo valios savo gyvenime.

KAM ĮSIPAREIGOJA DALYVIS?
Dalyviai skiria laiko Dievo ir Jo Žodžio, kuris kalba jų gyvenime, klausymui. Jie įsipareigoja dalyvauti Samuelio grupės programoje, kuri trunka 9 mėn. Kartą per mėnesį vyksta grupės susitikimai ir yra galimybė reguliariai susitikti su asmeniniu palydėtoju.

KAS YRA DVASINIS PALYDĖTOJAS?
Palydėtojai yra žmonės, turintys maldos patirtį, kurie keliauja su tais, kuriuos lydi, ir gali patarti kaip atnaujinti ir pagilinti maldą. Jie išklauso, ką dalyviai kalba apie savo maldos gyvenimą ir gali jiems padėti geriau suprasti, ką jiems Dievas sako maldoje.
Vieną kartą per mėnesį Samuelio grupės dalyvis susitinka su dvasiniu palydėtoju kalbėtis apie maldos gyvenimą bei dvasinę kelionę (visiškai konfidencialiai). Dalyviai dalinasi su palydėtoju klausimu (-ais), kuriuos jie kelia Dievui Samuelio grupės susitikimų metu. Palydėtojas padeda jiems atrasti sprendimus maldos šviesoje. Dauguma dalyvių Samuelio grupėje atranda, jog individualus dvasinis palydėjimas yra vienas iš labiausiai padedančių dalykų Samuelio programoje.

KAS VYKS MĖNESINIUOSE SUSITIKIMUOSE?
Grupės susitikimo šerdis yra Lectio Divina arba malda su Šv. Raštu. Taip pat susitikimų metu bus skiriama laiko: tarpusavio bendravimui, svečio pranešimo klausymuisi ir diskusijoms. Susitikimus baigsime švęsdami studentų šv. Mišias Kauno šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje. Kurso metu vienas savaitgalis bus skirtas tylos rekolekcijoms.

KAS VEDA?
Kauno arkivyskupijos kunigai, įvairių kongregacijų seserys vienuolės, šeima, aktyvų maldos gyvenimą gyvenantys pasauliečiai.

Registracija: https://goo.gl/forms/Ew6kEL8IF7VhNtc32
Jei abejojate – į pirmąjį susitikimą galima atvykti ir nesiregistravus. Tuomet registracijos anketą prašysime užpildyti susitikimo metu.

Daugiau informacijos:
sielovada.vdu@gmail.com, 869146117 (Ona)

Organizuoja:
Kauno arkivyskupijos pašaukimų sielovada,
VDU akademinė sielovada

Informacija

Data:
2018 gruodžio 9
Laikas:
14:30 - 20:00
Renginio kategorija:
Website:
https://www.facebook.com/events/2155002604573058/

Vieta

Jaunimo centras Vilniaus g. 7
Kaunas, Lithuania
+ Google žemėlapis
Phone: +370 687 98265