Pagaliau trečiadienis sugrįžo!

PAGALIAU TREČIADIENIAI SUGRĮŽO!

Kauno arkivyskupijos jaunimo centras karantino laikotarpiu pasiilgęs draugų, bičiulių ir savanorių, nusprendė rengti virtualus susitikimus, kurie vyksta kiekvieną trečiadienį nuo 16.00 val., pasitelkiant  ZOOM platformą. Kiekvienam susitikimui kviečiame po svečią iš skirtingų veiklos sferų pasidalinti patirtimi ir įžvalgomis apie gyvenimą ir tikėjimą.

Pirmąjame susitikime Gintarė Krutinytė (Rugpjūtis) kvietė pasivaikščioti po save, kai negalime išeiti laukan. Kitame susitikime dalyvavo vyras pagal Dievo širdį, šeimos tėvas, bitininkas Ignas Šiugždinis iš Jono Pauliaus II Piligrimų bendruomenės. O Didįjį Trečiadienį klausėmės kun. Vincento Lizdenio pasidalinimo tiesiogiai iš Romos, kuris padėjo pasiruošti Velykų slėpinio išgyvenimui šiame pandemijos laikotarpyje. Atkreipdami į popiežiaus Pranciškaus raginimą „atverkite širdis, kad būtų išgirsti bei pamatyti stokojantys“, praėjusį trečiadienį jaunimą pakvietėme susipažinti su Vitalija Šlepavičiene kuri gyvena Tauragėje ir dirba šaulių sąjungoje bei koordinuoja Tauragės Švč. Trejybės parapijos „carito“ veiklą. Vitalija nuo mažumės stengėsi pamatyti bei daryti gerą kitam žmogui. Susitikimo pabaigoje uždavėme klausytojams retorinį klausimą: savanorystė – gyvenimo būdas ar pašaukimas? Viliamės, kad klausytojai išgirdę jos istoriją, veiklas panorės pastebėti kiekvieną bei ištiesti pagalbos ranką!

Dėkojame dalyvavusiems svečiams už pasidalinimus bei už įkvėpimą klausytojams šiame laikotarpyje. Matydami šių susitikimų prasmę, norime pranešti, kad ir toliau rengsime  pasikalbėjimus. Apie artėjančius susitikimus paskelbsime socialiniame tinklalapyje facebook: KAUNO ARKIVYSKUPIJOS JAUNIMO CENTRAS