KAJC Užgavėnės

 

Kauno arkivyskupijos jaunimo centre praūžė linksmybių vakaras – užgavėnės!

Vasario 25 d. vyko jau KAJC tradicija tapęs renginys – užgavėnės, kuriame dalyvavo daugiau nei dušimtai dalyvių. Svečius kvietėme linksmai patrepsėti ir pasmaguriauti daugybės skonių blynų prieš gavėnios laiką ir jau netrukus ateinantį pavasarį.

Vakaro metu netrūko juoko, klausantis Justino Visicko „stand up“ pasirodymo. Susirinkusiam jaunimui kunigas Artūras Kazlauskas pristatė gavėnios atsiradimo istoriją bei priminė 3 esminius šio laiko komponentus: maldą, pasninką ir išmaldą.

Renginio nuotaiką ir ritmą kūrė svečiai iš Kaišiadorių – modernus folkloro ansamblis „Čiutyta“, kuris išjudino jaunimą liaudiškais šokiais prieš artėjantį susikaupimo laiką. Pabaigus šiems patrepsėjimams dalyviai tęsė šokius pagal „Just dance“ judesius. Viso renginio metu mūsų svečiai buvo laukiami KAJC blyninėje paskanauti blynų ir pasidžiaugti vieno kito bendryste.

Dėkojame visiems susirinkusiems svečiams, o ypač savanoriams už skaniausius blynus, nepakartojamas akimirkas ir pačią geriausią nuotaiką! Ačiū Agnietei Čisler, už įamžintas nuotraukas.