Jaunimo diena Šiluvoje

Rugsėjo 14d. ankstų rytą, kai nuo rudenėjančio miesto dar krito rasos lašai, KAJC komanda ir savanoriai su dideliu smalsumu ir džiaugsmu išsiruošė ilgai lauktam susitikimui su jaunimu į Šiluvą.

Vos atvykus į miestelį jutome šventinį šurmulį, o širdį glostė praeivių šypsenos. Tad kupini gerų emocijų, kibome į darbus – kabinome vėliavėles ir lemputes, pūtėme balionus, derinome aparatūrą bei ruošėme vaišes jaunimo dienos dalyviams.

Kai Šiluvos gimnazijos kiemelis prisipildė jaunimu iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių, paskelbėme šventės ATIDARYMĄ, o su juo, ir orientacinio žygio pradžią! Jaunimo dienos dalyviai varžydamiesi tarpusavyje, bėgiojo po visą miestelį, klausinėjo praeivių ir vietinių apie žymius Šiluvos objektus, kūrė gyvąją piramidę bei įveikė galybę kitų iššūkių.

Stengtis buvo verta, nes grįžus dalyvių laukė saldūs apdovanojimai, giesmių mokymasis bei Šv.Mišios, kurias aukojo vyskupas Darius Trijonis.

Po Šv. Mišių atėjo visų laukiamiausia dienos dalis – LINKSMAVAKARIS! Pasistiprinę sočia vakariene, draugiškai sukomės ratelyje ir šokome lietuvių liaudies šokius.
Kai danguje sužibo pirmosios žvaigždės, paskelbėme jaunimo dienos Šiluvoje uždarymą.

Dėkojame visiems dalyviams, jaunimo vadovams, Šv. Mišias aukojusiam vyskupui Dariui Trijoniui, Kriščiūnų šeimai, Šiluvos gimnazijos direktoriui ir visai bendruomenei, visiems jaunimo dienos savanoriams!