Festivalis „Welcome to paradise“

Rugpjūčio 3-14 dienom is, 48 piligrimų grupė keliavo į katalikišką jaunimo festivalį Prancūzijos kalnuose: „Welcome to paradise“. Kiekviena diena buvo kupina vis naujų įspūdžių, pradedant nuo įstabių gamtos vaizdų aplinkui, baigiant Dvasios pilnais šlovinimo ir maldos vakarais.

Festivalis, skirtas jaunimui nuo 18 iki 30 metų, suteikė galimybę rinktis iš daugiau nei 50 veiklų per dieną: vandens pramogos, įkvepiančios paskaitos, teatras, sportinės užduotys, koncertai, šlovinimas, darbo grupės, kūrybinės dirbtuvės, teologija, filosofija, tylos laikas, vakarėliai, baidarės, parasparniai ir dar daugybė kitų veiklų.

Kiekvienas grupės narys turėjo galimybe pats susikurti savo kiekvieną dieną, kaip jis ją nori praleisti, svarbiausia buvo dalyvauti bendrose maldose, kasdieniame Eucharistijos šventime ir vakaro programoje.

Tai buvo įsimintinas laikas visiems piligrimams, kurie galėjo atrasti festivalį pagal savo poreikius, susitikti su Dievu įvairiose maldos formose ir džiūgauti bendryste su dar 1000 žmonių iš visos europos. Dėkojame Dievui už laisvę keliauti ir išgyventi tokias džiaugsmingas patirtis.

Dėkojame festivalio organizatoriams – Chemin Neuf bendruomenei su gausiu savanorių būriu.