Alfa savaitgalis

Lapkričio 16 – 17 dienomis vyko Alfa kurso savaitgalis Veprių miestelyje.  31 jaunuolis nuo 17 iki 35 metų amžiaus ir 13 savanorių penktadienio vakarą susirinko nuostabios gamtos apsuptoje Veprių stovyklavietėje.

Penktadienio vakarą dalyviai džiaugėsi bendryste, žaidė žaidimus ir geriau vienas kitą pažino. Vakarą tęsė nuotaikingi grupelių pasirodymai, kuriais kūrybiškai buvo perteikiami šio savaitgalio lūkesčiai. Penktadienį vainikavo šventinė vakarienė žvakučių ir lempučių šviesoje.

Šeštadienį dalyviai leidosi į Šventosios Dvasios pažinimo nuotykį. Mokymą apie apie tai, kas yra Šventoji Dvasia ir kaip ji veikia, pristatyti atvyko Irmantas Ramanauskas su šeima. Vėliau diena buvo kupina komandos liudijimų apie tai, kaip Šventoji Dvasia prisilietė prie kiekvieno jų asmeniškai. Savaitgalio kulminacija – maldos vakaras. Melstis padėjo atvykę KAJC bičiuliai – katalikų bendruomenė „Gyvieji akmenys“, išpažinčių klausė KAJC kapelionas Liutauras Vileniškis, kunigai iš Ukmergės – Šarūnas Petrauskas ir Valdas Šidlauskas.

Sekmadienį dalyviai rašė laiškus sau apie tai, ką jie patyrė savaitgalio metu ir kaip Dievas prisilietė prie jų. Savaitgalį pabaigėme Šventosiomis Mišiomis Veprių Švenčiausiosios Mergelės Marijos Rožančinės bažnyčioje.
Dalyviams grįžus į Kauną toliau, kaip ir kiekvieną pirmadienį, tęsime Alfa kurso susitikimus iki gruodžio 17 d.